Kontakt

Kontakt

sekretariat@autoform.pl
Centrala: +48 32 880 01 00
Fax: +48 32 223 94 62


Dział sprzedaży

sprzedaz@autoform.pl
tel. + 48 32 880 01 04


j.pyrek@autoform.pl
Joanna Pyrek +48 503 857 673

m.lisienski@autoform.pl
Michał Lisieński + 48 690 58 37 33


Serwis i wsparcie techniczne

serwis@autoform.pl


w.stacherski@autoform.pl
Wojciech Stacherski + 48 502 09 89 67


Gwarancje i części zamienne

parts@autoform.pl
tel. +48 32 880 01 07


m.kita@autoform.pl
Monika Kita + 48 500 25 55 29


Dział logistyki i zakupów

logistyka@autoform.pl
tel. +48 32 880 01 06


m.baczkowski@autoform.pl
Marcin Bączkowski +48 501 10 88 99


Produkcja

produkcja@autoform.pl


k.garbiec@autoform.pl
Krzysztof Garbiec + 48 501 43 39 02


Księgowość

ksiegowosc@autoform.pl
tel. +48 32 880 01 03


Dojazd – wskazówki

Jadąc drogą S1(E75), kierunek Częstochowa/Łódź, na wysokości stacji paliw Orlen, zjeżdżamy z S1, przejeżdżamy pierwsze skrzyżowanie prosto (mając Orlen po prawej), jedziemy około 150 m i po lewej stronie znajduje się parking (trzy flagi Auto-Form).

Jadąc drogą S1, kierunek Cieszyn (nie ma bezpośredniego zjazdu), trzeba na węźle Brzęczkowice (ok. 3 km dalej) zjechać na drogę 79 na Jaworzno, po zjeździe skręcamy obok stacji Shell w lewo, a na najbliższym rondzie zjeżdżamy pierwszym zjazdem na S1(E75) w kierunku Częstochowa/Łódź i postępujemy jak powyżej.

Jadąc drogą przez miasto Sosnowiec (tylko samochody do 3,5 t.) kierujemy się na ulicę Traugutta, Kujawską, Innowacyjną (jedziemy nią do końca), dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Inwestycjną (gdzie Orlen mamy na wprost), skręcamy w lewo, jedziemy około 150 m i po lewej stronie znajduje się parking (trzy flagi Auto-Form).