Kontakt

Kontakt

Centrala: +48 32 880 01 00
Fax: +48 32 223 94 62
sekretariat@autoform.pl


Dział sprzedaży ambulansów

j.pyrek@autoform.pl
Joanna Pyrek + 48 32 880 01 04

m.rataj@autoform.pl
Monika Rataj + 48 509 47 18 46

m.lisienski@autoform.pl
Michał Lisieński + 48 690 58 37 33


Serwis i wsparcie techniczne

serwis@autoform.pl
Wojciech Stacherski + 48 502 09 89 67


Gwarancje i części zamienne

tel. +48 32 880 01 07

parts@autoform.pl
Monika Kita + 48 500 25 55 29


Logistyka

tel. +48 32 880 01 06

s.szyja@autoform.pl
Sylwia Szyja + 48 501 10 88 99

a.dziuk@autoform.pl
Anna Dziuk + 48 512 16 65 55


Produkcja

k.garbiec@autoform.pl
Krzysztof Garbiec + 48 501 43 39 02


Księgowość

tel. +48 32 880 01 03

ksiegowosc@autoform.pl

finanse@autoform.pl


Dojazd – wskazówki

Jadąc drogą S1(E75), kierunek Częstochowa/Łódź, na wysokości stacji paliw Orlen, zjeżdżamy z S1, przejeżdżamy pierwsze skrzyżowanie prosto (mając Orlen po prawej), jedziemy około 150 m i po lewej stronie znajduje się parking (trzy flagi Auto-Form).

Jadąc drogą S1, kierunek Cieszyn (nie ma bezpośredniego zjazdu), trzeba na węźle Brzęczkowice (ok. 3 km dalej) zjechać na drogę 79 na Jaworzno, po zjeździe skręcamy obok stacji Shell w lewo, a na najbliższym rondzie zjeżdżamy pierwszym zjazdem na S1(E75) w kierunku Częstochowa/Łódź i postępujemy jak powyżej.

Jadąc drogą przez miasto Sosnowiec (tylko samochody do 3,5 t.) kierujemy się na ulicę Traugutta, Kujawską, Innowacyjną (jedziemy nią do końca), dojeżdżamy do skrzyżowania z ulicą Inwestycjną (gdzie Orlen mamy na wprost), skręcamy w lewo, jedziemy około 150 m i po lewej stronie znajduje się parking (trzy flagi Auto-Form).