Stanowisko

Konstruktor/ projektant
Opis

Firma Auto-Form Sp. z o.o. i Wspólnik Sp.K. jest polską firmą założoną w 1974 roku. Specjalizujemy się w produkcji pojazdów specjalnych, w tym ambulansów sanitarnych, od lat 90-tych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy teraz pracowników na stanowisko Konstruktora / Projektanta.

Zakres obowiązków

1. Projektowanie i rozwijanie nowych elementów i wyrobów zgodnie z wymaganiami technicznymi,

2. Tworzenie, weryfikacja i aktualizacja dokumentacji technicznej,

3. Modyfikowanie istniejących produktów i elementów w celu usprawnienia procesów produkcyjnych,

4. Przygotowywanie i weryfikacja list materiałowych, zestawień części oraz specyfikacji materiałowych,

5. Przygotowywanie i udostępnianie rysunków technicznych i modeli 3D dla innych działów,

6. Współpraca z działem produkcji i technologii w celu zapewnienia właściwej implementacji projektów, wyboru odpowiednich narzędzi i technologii,

7. Kontrola dokumentacji technicznej oraz nadzór nad procesem produkcyjnym w celu zapewnienia zgodności z normami i standardami oraz jakością produktów.

Wymagania

1. Bardzo dobra znajomość oprogramowania SolidWorks lub innego zaawansowanego oprogramowania CAD,

2. Doskonała znajomość rysunku technicznego,

3. Kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami,

4. Skrupulatność i dokładność w pracy,

5. Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna,

6. Odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie powierzonych zadań,

7. Zmysł przestrzenny w projektowaniu 3D oraz umiejętność wykorzystania narzędzi do wizualizacji projektów,

8. Samodzielność w działaniu i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów,

9. Umiejętność pracy pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

1. Umiejętność tworzenia programów CNC oraz znajomość procesów produkcyjnych związanych z przemysłem motoryzacyjnym.

2. Doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub w pokrewnych dziedzinach,

3. Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w pracy.

Oferujemy

1. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z atrakcyjnym pakietem benefitów,

2. Dofinansowanie zajęć sportowych,

3. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia, poprzez uczestnictwo w projektach międzynarodowych,

4. Ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,

5. Kursy językowe, które pozwolą na rozwój umiejętności językowych i komunikacyjnych.

WYNAGRODZENIE

5 000 zł - 7 500 zł / mies. brutto

Forma zatrudnienia
Full-time
Miejsce pracy
Inwestycyjna 5, Sosnowiec
Godziny pracy
7-15
Data wystawienia
18 kwietnia 2023
Close modal window

Dziękujemy za złożenie aplikacji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.